Новини

Вручення дипломів майбутнім акушеркам

     Для 27 студентів IV курсу 7 групи спеціалізації «Акушерська справа» завершилося навчання в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі. 31 січня їм в урочистій обстановці вручені дипломи молодших спеціалістів.
     Це останній день, коли вони ще вважаються студентами. Від завтра – вже випускники ІФМФК. І коли прозвучали слова про відрахування з коледжу, це було своєрідне розмежування на «до» і «після». До – це і посвята в студенти два з половиною роки тому, і лекції та практичні заняття, і студентська дружба, і успішне складання комплексного кваліфікаційного екзамену зі спеціальності. Після – це самостійна праця, яка може розпочатися уже за кілька днів.
     За традицією, урочистості розпочалися виконанням Гімну України, а завершив духовний гімн «Боже великий, єдиний». Можливо, до останнього у декого були побоювання, чи таку особливу подію – вручення дипломів не доведеться проводити дистанційно. Бо за останні два роки студенти відчули, що таке карантин, онлайн-лекції і заняття, обмеженість у контактах, спілкуванні, поїздках. Тож тішилися, що для отримання дипломів змогли прийти у коледж, що відчули урочистість цієї миті – вишитий рушник на трибуні біля національного прапора, синьо-жовті кульки, символічний годинник і цифри «2022», слова «Вітаємо випускників!» на екрані позаду сцени.
     Відкриваючи зібрання, заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук саме згадала про цей непростий час, у який довелося вчитися майбутнім акушеркам – карантинні обмеження через коронавірус, війна на Сході України.
     Наказ про вручення дипломів молодших спеціалістів зачитав директор ІФМФК Володимир Васильович Стасюк. Кожний випускник виходив на сцену в білому халаті і захисній масці, сам брав у руки свій диплом (щоб обмежити контакти) і робив фото на згадку.
     Вітаючи усіх, Володимир Васильович зазначив, що викладачі коледжу намагалися дати студентам якомога більше знань, а «решту вчитиме життя». І процитував українського філософа Григорія Сковороду: «З усіх втрат – втрата часу найважча». Тому закликав не затягувати з працевлаштуванням, іти на роботу, а в коледжі стежитимуть за своїми випускниками, опікуватимуться ними.
     Особливо урочиста мить – прийняття присяги випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу. Текст присяги з обіцянкою служити людям і медицині, працювати задля збереження здоров’я людей, підтримувати авторитет свого навчального закладу зачитав учасник бойових дій, єдиний представник сильної статі в акушерській групі Ігор Дільний, а одногрупниці повторювали ці слова присяги за ним.
     Зі словами вдячності викладачам і коледжу від імені майбутніх акушерок виступила староста групи Анжела Сенів. До слова, і Ігор, і Анжела, окрім диплома, отримали також грамоти за активну участь у студентському самоврядуванні та проведенні позааудиторних заходів.
     У свою чергу з новим етапом у житті – початком дорослого самостійного життя своїх вихованців привітала керівниця групи Ольга Григорівна Дебенко і побажала їм щасливої і щедрої долі. До цих побажань приєднуються і викладачі, і батьки.
     В добру путь, випускники! Нехай оберігає вас Бог!
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165