Новини

Індивідуальні усні співбесіди: день третій

     В Івано-Франківському медичному фаховому коледжі продовжуються індивідуальні усні співбесіди з української мови для осіб, які в цьому році вступають на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за регіональним замовленням на основі базової середньої освіти (9 класів). Подбали в ІФМФК і про батьків вступників.
     Оскільки в приймальну комісію коледжу надійшло багато заяв від вступників після 9-го класу на місця регіонального замовлення, вирішено дещо збільшити кожну з груп (по 16-17, а то і 18 осіб), у день вступні випробування проводити у дві зміни по дві групи і працювати без вихідних, в суботу-неділю теж.
     Формування самих груп здійснювалося згідно з порядком надходження заяв і з врахуванням побажань вступників. Адже бувають різні ситуації – комусь добиратися далеко, у когось якісь накладки.
     У коледжі подбали не лише про безпечні умови для вступників (в облаштованому під аудиторні заняття укритті), а й не забули про батьків. Бо 14-15-річні дев’ятикласники – це все-таки діти, і багатьом з них моральна підтримка батьків потрібна. Хоча і мами-тати-батьки-бабусі хвилюються не менше. Особливо це помітно у вихідний день, коли у коледжі їх, як видається, більше.
     Поки діти проходять індивідуальну співбесіду, батьки можуть зайти у коледж чи погуляти територією, випити кави-чаю в їдальні, яка працює в щоденному режимі, можуть побачити коледж, оцінити навчальний корпус, спорткомплекс і доглянуту територію, «приміряти» місце майбутнього навчання сина чи доньки, де по-сучасному зручно і затишно.
     Як і в попередні дні, вступники відзначають, що усна індивідуальна співбесіда проходить в доброзичливій атмосфері, без стресів.
     Для членів приймальної комісії теж нема вихідних. Продовжується прийом заяв і документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 класів).
Пресцентр коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165