Новини

Рік спротиву, незламності, праці, віри, єднання

     Як і вся Україна, студенти і працівники КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) сьогодні вшановують пам’ять наших захисників і захисниць, які загинули у боротьбі проти московських агресорів, та мирних співвітчизників, чиє життя обірвала російсько-українська війна. І згадують, яким був цей рік.
     Це рік мужності і незламності наших захисників, рік волонтерства, рік світової підтримки, рік нашої єдності і праці, спільної молитви. Водночас це рік втрат, болю, тривог, вимкнення світла.
     Колектив ІФМФК зміг перебудувати свою діяльність в умовах воєнного стану. На нульовому поверсі облаштовані аудиторії, де студенти мають можливість займатися під час повітряних тривог. Встановлення генераторів дало змогу освітлювати і опалювати навчальний корпус, освітлювати сходи на поверхах в гуртожитку, підігрівати їжу в буфеті.
    Та головне, у всіх є усвідомлення: у нас теж свій фронт. Для студентів – це сумлінне навчання, для викладачів – високопрофесійне викладання своїх дисциплін, для працівників – виконання функціональних обов’язків на своєму робочому місці.
     Водночас багато хто з студентів і викладачів протягом цього року займався волонтерством – виготовлення маскувальних сіток, формування аптечок, проведення тренінгів з домедичної допомоги. Завдяки акції «Допоможи військовому», ініційованої студентським самоврядування, проходили благодійні ярмарки зі збору коштів на ЗСУ, закуплено і передано більше десяти повербанків для наших військових, збирали також продукти харчування і перев’язувальні матеріали на передову. Причому така допомога є адресною, її передано через співробітниць коледжу, чиї чоловіки, сини сьогодні захищають Україну в лавах ЗСУ. Працівники коледжу перерахували частину зарплати, а студенти – частину академічної стипендії на рахунок Міністерства оборони України для потреб ЗСУ.
    Сьогодні заняття у коледжі, незалежно від навчальної дисципліни, викладачі розпочинали зі слів «рік тому…», згадуючи 24 лютого 2022-го і розповідаючи про незламність України, героїзм її захисників. А студенти підготували фотовиставку «Моя нескорена Україна», яка розгорнута на першому поверсі адміністративного приміщення ІФМФК.
    Цей рік показав, що ми сильні, бо за нами правда. У кожного свій фронт, але ми єдині у прагненні здолати ворога.
    Віримо в перемогу! Молимось! Працюємо!
    Ми вистояли! Ми переможемо!
Адміністрація коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165