Новини

Цей важкий навчальний рік завершується

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) повністю завершується навчання.І для здобувачів освіти, і для викладачів цей 2022-2023 навчальний рік був важким, адже вчитися і вчити довелося в умовах московсько-української війни.
     Рік був дійсно складним: військовий стан, повітряні тривоги, вимкнення світла, проблеми зі зв’язком, психологічні переживання за тих рідних, хто на передовій, за всіх захисників і за всю Україну, майбутнє якої виборюється у протистоянні з рашистами. Освітній процес у коледжі довелося проводити у змішаному форматі, хоча для здобувачів освіти випускного курсу за рішенням адміністрації ІФМФК навчання в останньому весняному семестрі зробили виключно очним. Були обладнані сховища на нульовому поверсі навчального корпусу, закуплені генератори для забезпечення світла при проблемах з електропостачанням.
     І ось такий навчальний рік завершується. 28 червня фактично останній день навчання. Одні ще доздають останній екзамен, інші завершують захист практики, проводяться консультативні заняття (повторення). Здобувачі освіти четвертого курсу спеціальності 223 Медсестринство ОПП Сестринська справа та ОПП Лікувальна справа вже здали підсумкову атестацію.
     За словами заступниці директора з навчально-методичної роботи Ірини Іванівни Гафійчук, незважаючи на важкий навчальний рік, на курсах, де проходили іспити, результати екзаменаційної сесії гарні, студенти показали достатній рівень підготовки. На всіх курсах проведений підсумковий контроль (моніторинг якості знань): І курс спеціалізація Акушерська справа, ІІ курс спеціалізації Лікувальна справа та Сестринська справа, ІІІ курс спеціалізації Лікувальна справа та Акушерська справа - у формі екзаменів, ІІІ курс спеціалізація Сестринська справа - у формі мультидисциплінарного тестового контролю та І курс спеціалізації Лікувальна справа та Сестринська справа - мультипредметний тестовий контроль з української мови, математики, історії України, іноземної мови.
     Хіба ще навчальний рік продовжується для дев’яти студенток ІІІ курсу спеціалізації Сестринська справа, які проходять виробничу практику в Німеччині в межах програми ERASMUS+Mobilitat завдяки співпраці ІФМФК з Тюрінгійською агенцією європейських програм. Триватиме вона до серпня.
     Для всіх інших здобувачів освіти залишаються ще два дні, 29 і 30 червня, для оформлення документації, складання звітів, формування рейтингових списків. Для тих, хто має заборгованості, будуть перездачі.
     А 30 червня в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі відбудеться вручення дипломів цьогорічним випускникам – це 218 майбутніх медсестер/медбратів і майбутніх фельдшерів та розпочинається прийом заяв від абітурієнтів.
     Новий 2023-2024 навчальний рік планується розпочати з 1 вересня, а для першого курсу – з 4 вересня.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165