Новини

Навчання слухачів циклів спеціалізації за фахом відділення ПДО в начальних кабінетах коледжу

     17 січня слухачі циклів спеціалізації за фахом «Анестезіологія та реанімація. Сестра медична/брат медичний анестезист» та «Сестринська справа/Лікувальна справа (при перерві стажу)» навчались в офлайн форматі на базі КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).
     Викладач хірургічних дисциплін Микола Миколайович Веприняк та голова циклової комісії хірургічних дисциплін Володимир Миколайович Яцків провели із слухачами практичні заняття та відпрацювали практичні навички: користування військовою індивідуальною аптечкою, зупинка кровотеч за допомогою джгутів-турнікетів САТ, MAT, SOFT; допомога при пошкодженні грудної клітки, робота з декомпресійною голкою; постановка назофарингіального зонда; проведення серцево-легеневої реанімації, у т.ч особливості проведення СЛР із застосуванням АЗД.
     На реанімаційному тренажері-симуляторі, який коледж отримав у подарунок від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH (Потсдам, Німеччина), слухачі оцінювали параметри роботи дихальної та серцево-судинної системи, вчилися користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором.
     Викладачка основ медсестринства Климович Світлана Михайлівна відпрацювала із слухачами питання «Гігієна рук та засоби індивідуального захисту в роботі молодшого медичного спеціаліста», а заступниця директора з післядипломної роботи Олександра Денисівна Воєвода ознайомила з матеріально-технічною базою коледжу, особливостями проведення на відділенні циклів спеціалізації та тематичного удосконалення відповідно до наказу МОЗ України від 10.11.2022 року «Про подальше удосконалення системи післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку фахівців з фаховою передвищою, початковим рівнем вищої медичної і фармацевтичної освіти».

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165