Новини

Виїзні тренінги для ліцеїстів Солотвинської громади

     За тиждень три бригади фахівців КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) провели десять виїзних тренінгів з домедичної допомоги в освітніх закладах області та Івано-Франківська. За рішенням адміністрації коледжу і викладацького колективу така просвітницька акція приурочена до 85-річчя нашого найстаршого на Прикарпатті медичного освітнього закладу.
     З цих десяти тренінгів було кілька виїзних. Зокрема, 22 березня викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець провів такий тренінг у Солотвинському і Бабченському ліцеях Солотвинської селищної ради. Разом з ліцеїстами 8-11 класів відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч та серцево-легеневої реанімації. Асистентами інструктора були студентки випускного курсу ОПП Сестринська справа Олександра Петриченко і Христина Гладун.
     Старшокласники мали змогу ознайомитися з основами долікарської невідкладної допомоги, виконували практичні навички на привезених з коледжу муляжах – непрямий масаж серця, штучна вентиляції легень мішком Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, вчилися накладати кровоспинні турнікети.
     Загалом у двох виїзних тренінгах в останній робочий день тижня взяло участь близько сотні ліцеїстів. Разом з ними до занять долучилися вчителі ліцеїв, які теж відпрацьовували практичні навички.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165