Новини

Два тренінги з невідкладної допомоги у коледжах

     Фахівці КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) провели тренінги з домедичної допомоги у двох закладах фахової передвищої освіти – ВСП «Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій» і ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України».
     Тренінг провів 26 березня викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець, закцентувавши увагу на практичному відпрацюванні навичок зупинки критичних кровотеч та серцево-легеневої реанімації. У коледжі ресторанного сервісу і туризму в занятті взяло участь 30-40 здобувачів освіти, а у коледжі фізвиховання до тренінгу долучилися не лише студенти, а й викладачі – близько 60 учасників.
     В цьому ж освітньому закладі здобувачі освіти спеціальності «Туризм і рекреація» зазначили, що у них є предмет «медико-санітарна підготовка», де вивчають і домедичну підготовку, але їм дуже сподобалося саме практичне спрямування тренінгу: накладання кровоспинних турнікетів, виконання непрямого масажу серця, штучної вентиляції легень мішком Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора.
     Показувати і відпрацьовувати практичні навички цього разу викладачеві допомагали студентки випускного курсу ОПП Сестринська справа Олександра Тичковська, Соломія Луцак і Надія Матіїв. Петро Богданович Годованець зазначає, що щоразу до такого волонтерства долучають різних здобувачів освіти – для них це теж своєрідна практика і добра справа. Адже тренінги з домедичної допомоги приурочені до 85-річчя Івано-Франківського медичного фахового коледжу, яке відзначатимемо у грудні 2024-го.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165