Новини

Тренінги в аграрному коледжі

     Два тренінги за один день провели фахівці КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) в Івано-Франківському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування. Ними було охоплено більше сотні слухачів.
     Щоб залучити до тренінгу з домедичної допомоги більшу кількість учасників і щоб таке навчання було якіснішим і ефективнішим, студентів аграрного коледжу поділили на дві групи. Тренінг проводив викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець з допомогою студентів-асистентів.
     Разом зі слухачами відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч і серцево- легеневої реанімації: накладання кровоспинних турнікетів, непрямий масаж серця, штучна венттиляція легенів.
     Додатково планували говорити про домедичну допомогу при потраплянні сторонніх тіл у дихальні шляхи, при утопленні, але в одній з груп цьому завадила повітряна тривога. Та основні теми тренінгу встигли розглянути.
     Представники коледжу Львівського національного університету природокористування висловили вдячність фахівцям ІФМФК за таке навчання.
 Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165