Новини

Навчання слухачів відділення післядипломної освіти коледжу

     «Навчаємось максимально в очному форматі» -  так відбувається освітній процес на циклах спеціалізації за фахом, профілем роботи та тематичного удосконалення, що проводяться на відділенні післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).
     17 червня на базі коледжу очно навчались слухачі циклів тематичного удосконалення «Педіатрія. Сестра медична/брат медичний в неонатології»,  «Лікувальна справа. Фельдшер (ФАП, амбулаторій)», «Анестезіологія. Сестра медична/брат медичний анестезист».
     Викладачка основ медсестринства Климович Світлана Михайлівна вивчала із слухачами питання гігієни рук та використання в роботі молодшого медичного спеціаліста засобів індивідуального захисту; директор коледжу Володимир Васильович Стасюк у своїй лекції акцентував увагу на основних питаннях організації надання медичної допомоги населенню області, роботі центрів первинної медичної допомоги, центрів первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги, медико-соціальних аспектах здоров’я та проведенні санітарно-освітньої роботи. Заступниця директора з післядипломної освіти Олександра Денисівна Воєвода зупинилась на особливостях навчання слухачів на циклах спеціалізації та тематичного удосконалення, а викладач голова циклової комісії хірургічних дисциплін Яцків Володимир Миколайович провів практично-орієнтоване заняття та відпрацював зі слухачами навички користування військовою індивідуальною аптечкою, мішком Амбу, зупинки кровотеч за допомогою джгутів-турнікетів САТ, MAT, SOFT. На реанімаційному тренажері-симуляторі, який коледж отримав у подарунок від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH (Потсдам, Німеччина), курсанти вчились проводити серцево-легеневу реанімацію, у т.ч із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165