Новини

Методичне об’єднання заступників директора з навчально-виробничої роботи (завідувачів практикою) ВНЗ І-ІІ р.а. в Івано-Франківській області.

     4 вересня 2018 року на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з навчально-виробничої роботи (завідувачів практикою) ВНЗ І-ІІ р.а. в Івано-Франківській області.
     З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернувся директор коледжу Стасюк В. В. та голова методоб’єднання Гнатишин Н. М.
     З доповідями виступили:
  • Заступник директора з НВР Гарко Я. О. на тему: «Особливості організації та проведення практичного навчання в Івано-Франківському базовому медичному коледжі»;
  • Завідувач навчально-виробничою практикою Бандура І. М. на тему: «Особливості організації виробничої та переддипломної практик студентів ІФБМК».
     Також було презентовано дослідницько-пошукову роботу на тему: «Мити руки чи не мити...? Обробляти чи не обробляти…?» студенткою ІІІ курсу Долішньою Оксаною (керівник Т. О. Кордис).
     Учасники методоб’єднання відвідали бінарне тренінгове заняття з медсестринства у внутрішній медицині та медсестринства в хірургії, ознайомились з навчально-матеріальною базою коледжу та гуртожитку, відвідали музей історії побутової та медичної техніки.
     При підведенні підсумків голова методоб’єднання та учасники високо оцінили стан матеріально-технічного забезпечення коледжу, рівень навчально-виробничої роботи і були щиро вдячні за поширення педагогічного досвіду.
   Заступник директора з навчально-виробничої роботи Гарко Я. О.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo