Новини

Івано-Франківський базовий медичний коледж долучився до святкування Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я!

     4 квітня 2019 року у Івано-Франківському базовому медичному коледжі, спільно з відділенням національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області, міським центром «Спорт для всіх» було проведено захід, що відбувся під знаком одразу двох подій, а саме: Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, який святкуємо 6 квітня і Всесвітнього дня здоров'я, який щорічно відзначається 7 квітня.
     З вітальним словом до учасників заходу звернувся  голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, який відзначив користь проведення заходів такого роду та передав присутнім вітання від президента НОК України, героя України – Сергія Бубки. Від олімпійців Прикарпаття гостей привітала Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Дарія Згоба. Після цього всі учасники заходу отримали можливість на розминку під музику в супроводі інструкторів СК Альянс та олімпійців.
     Учасниками заходу стали викладачі та понад 200 студентів коледжу, які ознайомившись з інформаційними матеріалами про кожен з напрямів, запропонований олімпійцями, мали змогу потрапити на майстер-класи близькі учасникам за вподобаннями. Таким чином, всі студенти об’єдналися у  групи по 30-40 осіб, де мали більше можливостей  поспілкуватися з олімпійцями та ознайомитися з видами спорту.
    На заході працювали наступні напрями:
     -  «Зумій себе захистити», провів тренер-викладач з дзюдо обласної дитячо-юнацької спортивної школи, сертифікований фітнес тренер групових програм  Юрій Сем'ян.
     - «Функціональне тренування з елементами пілатесу», проведено призеркою чемпіонатів України і Міжнародних турнірів, тренером-викладачем СДЮСШОР №1, фітнес інструктором ФС «Адам і Єва» Іриною Яневич.
     - «Легка атлетика – королева спорту та краси», проведено під керівництвом майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонки молодіжного чемпіонату Європи в естафеті 4х100 м, учасниці ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Ірини Шепетюк та майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, рекордсменки України, срібної призерки молодіжного чемпіонату Європи, учасниці ХХVІІ, ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тетяни Ляхович.
     - «Тренування для розвитку координаційних здібностей», проводила майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, багаторазова чемпіонка України, призерка кубка світу з фрістайлу, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, стипендіат Національного олімпійського комітету України  Надія Діденко.
     - Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, рекордсменка Європи, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція). Тренер персональних та групових занять за програмою HIIT – високоінтенсивне інтервальне тренування Неля Непорадна провела майстер-клас «Функціональне тренування для корекції фігури».
     -Останнім був майстер-клас з флорболу, проведений гравцем команди «Воїни», яка представляла Івано-Франківськ на чемпіонатах України з флорболу та на різних міжнародних турнірах Михайло Шкрум.
     Учасники заходу також долучилися до традиційної щорічної акції руху «Спорт і мир» -  #WhiteCard.
     Флешмоб з підняттям білих карток відбувається в усьому світі напередодні та в рамках щорічного відзначення Міжнародного Дня спорту заради миру. Його було засновано рішенням Генеральної Асамблеї ООН 5 років тому за підтримки Міжнародного олімпійського комітету.
     У підсумку всі учасники отримали грамоти та пам’ятні призи від відділення НОК України в Івано-Франківській області та провели спільну фотосесію на пам'ять.
     
 
     У актовому залі коледжу проведено зустріч студентів із багаторазовим рекордсменом України Назарієм Павлівим, силові досягнення якого з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України.
   
 
    Працівники бібліотеки коледжу оформили виставку тематичної літератури, присвячену Всесвітньому дню здоров’я.
DSC 0374
 
  Конкурс плакатів, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.
   
    Студенти ІІІ-ІV курсів прийняли участь у добровільній здачі крові «Здай кров – врятуй життя!»
Івано-Франківська обласна станція переливання крові
Будзик В.Г.
   
Заступник директора з виховної роботи Н.Мальованчук
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165