Новини

Вступний марафон: день третій

           Жодної незадовільної оцінки і стовідсоткова явка абітурієнтів з тих, що подали документи – такі основні позитиви двох перших днів вступних випробувань називає директор ІФБМК, випускник навчального закладу Володимир Стасюк. Це свідчить про серйозність намірів вступників, їхню налаштованість на навчання і працю.
            Ще одним підтвердженням цього є те, що більшість абітурієнтів 1-ї, 2-ї, 3-ї і 4-ї груп написали заяви на дві спеціалізації – на лікувальну справу і сестринську. Тобто вступник здає один екзамен, але бере участь у конкурсі на дві спеціалізації: якщо в одному не проходить – бере участь у другому, і вже як третій варіант – контракт.
            Отож, день третій. Вступні випробування здавала одна група – 4-а.
            Ви помітили, як погода сприяє нашим вступникам? І надмірної спеки нема, і дощі не додають смутку та хляпанини. Навіть хочеться пожартувати: погоду замовляли?
            Та якщо погода, особливо прикарпатська, не піддається коригуванню, навіть прогнозуванню, то про маленькі дрібнички, аби дітям і їхнім батькам було зручно і затишно, в коледжі подбали заздалегідь.
             Можливо, про це (хоч це далеко не «дрібнички») не прийнято говорити, ми ж їх не оминемо увагою. Якщо театр починається з вішалки (згадаймо відомий вислів Станіславського), то для багатьох приїжджих Франківськ починається з... пошуку туалету. Так от, не панікуйте, в коледжі про це подбали, причому не лише щодо вступників, а і їхніх батьків. Санвузол відкритий і для батьків, їм не потрібно шукати громадську вбиральню, і відкритий в будь-який час. А вступникам перед екзаменом радять відвідати санвузол, в перерві між іспитами – теж.
              В туалеті на першому поверсі є тепла вода, рідке мило, сушка для рук, антисептик. Тут встановлений бактерицидний рециркулятор.
              В залі, де вступники пишуть тести, є сім рециркуляторів, ще один у холі і два в коридорі. Встановлено їх у зв’язку з COVID-19. Вимушений крок, але в медичному навчальному закладі усвідомлюють його важливість.
             Як і дотримання санітарно-гігієнічних вимог і соціальної дистанції. При вході у коледж – антисептик і вимірювання температури. З цього для усіх розпочинається відвідання ІФБМК. Є спеціальні люди, які контролюють дотримання дистанції між людьми. Навіть на території біля коледжу стежать, щоб за хвилюванням і емоціями не забували про вимоги щодо обмеження контактів.
              Батьки ще одним великим позитивом називають те, що результати вступних випробувань можна побачити на сайті коледжу у той же день. Бажаємо вступникам тільки гарних оцінок з української мови і біології.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165