Новини

Знову у коледжі дистанційне навчання

     Лише два тижні вдалося попрацювати за змішаною формою навчання. З 15 лютого Івано-Франківський медичний фаховий коледж (Івано-Франківський базовий медичний коледж) знову переходить на дистанційне навчання.
     Знову карантин, знову дистанційка. Бо наразі на Прикарпатті найгірші показники із захворюваності на COVID-19. Очевидно, склалися докупи Буковель, релігійні свята і безпечність багатьох краян. Тож карантин – вимушений захід.
     12 лютого на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалене рішення «призупинити навчально-виховний процес у закладах вищої і фахової передвищої освіти шляхом організації навчання студентів з використанням технологій дистанційної освіти з 15 лютого до 1 березня 2021 року у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території області, спричиненої коронавірусом». До кінця п’ятниці, 12 лютого, департамент освіти, науки та молодіжної політики на доручення обласної держадміністрації таке повідомлення направив в освітні заклади.
     Не надто втішна новина, але, як відомо, в будь-якій ситуації варто шукати і якийсь позитив. Втішає те, що в цьому навчальному семестрі вдалося на всіх курсах хоча б по тижню попрацювати очно. Випускний четвертий курс – майбутні фельдшери навіть мали два тижні очного навчання. А майбутні акушерки встигли отримати дипломи, якраз 12 лютого.
     За словами директора ІФБМК Володимира Стасюка, навчання в умовах дистанційної форми у коледжі уже відпрацьоване, та постійно щось вдосконалюється, освоюються нові програми і форми роботи. Приміром, поступово запроваджуються аудіо-відеопрезентації. Бо дехто зі студентів жаліється, що втомлюється перед екраном комп’ютера чи гаджета (на диво, така втома виникає лише при навчальних заняттях – але це тема іншої розмови). Тепер записану лекцію можна буде не лише перелистати, а й прослухати – тож можна дивитися на екран, а можна і слухати голос викладача, поки очі відпочивають.
     Втішає і те, що на першому курсі в п’яти групах з семи відбулися «години спілкування з директором» – такі зустрічі з першокурсниками важливі для того, щоб їх підтримати і підбадьорити.
     Наразі карантин встановлено на два тижні. Як буде далі – покаже час. Сьогодні Свято Стрітення, зима зустрічається з весною. Перемога буде за весною.
Прес-центр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165