Новини

Вручення дипломів випускникам коледжу

     255 випускників спеціалізації «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» закінчили Івано-Франківський медичних фаховий коледж і отримали дипломи молодших спеціалістів. Вручення дипломів відбувалося в один день, 30 червня, але у три потоки.
     Ці випускники вступали ще в Івано-Франківський базовий медичний коледж, а диплом отримують в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі. Та не лише зміною статусу закладу освіти особливим є їхній випускний курс. Пам’ятатимуть відзначення 80-річчя найстарішого на Прикарпатті медичного навчального закладу у 2019-2020 рр. А за кілька місяців після цього – випробування пандемією коронавірусу, карантином і дистанційним навчанням.
     Через COVID-19 і вручення дипломів довелося розділити на три потоки, і відмовитися від традиційних у коледжі під час таких урочистостей концертних номерів. Першими дипломи отримували випускники спеціалізації «Лікувальна справа», через дві години – груп IV-2, IV-3 і IV-4, ще через дві години – груп IV-6, IV-8 і IV-9 спеціалізації «Сестринська справа». Хоча хвилювання випускників і їхніх батьків, усвідомлення урочистості моменту вступу в самостійне доросле життя, нотки суму від прощання з Alma mater, добрі напутні слова викладачів ніхто не зміг би відмінити.
     Згадували посвяту у першокурсники без двох місяців чотири роки тому – на подвір’ї перед навчальним корпусом і у білих халатах. Сьогодні на свято випускного теж зібралися не в залі і теж поверх ошатного вбрання одягли білі халати, як символ майбутньої професії. Це особливий день і для випускників, і для їхніх батьків, і для викладачів.
     Відкривала урочистості заступник директора ІФМФК з виховної робота Наталія Валеріївна Мальованчук. Після виконання Гімну України наказ про присвоєння кваліфікації фельдшерів і медсестер та отримання дипломів молодших спеціалістів оголошувала заступник директора з навчально-методичної роботи Олександра Денисівна Воєвода. Дипломи вручали директор медичного коледжу, колишній випускник цього навчального закладу, який закінчив медичне училище рівно пів віку тому, Володимир Васильович Стасюк, завідувачка фельдшерсько-акушерського відділення Альона Миколаївна Валовіна і завідувачка медсестринського відділення Олеся Василівна Сухоручко, помічниця директора з кадрової роботи, голова профкому Наталія Михайлівна Мельник.
     Особливий момент урочистостей – прийняття присяги випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу. Почесне право зачитати Присягу вірно служити медицині й людям отримали кращі студенти – староста групи, активна учасниця художньої самодіяльності Катерина Жупник, староста групи, переможець конкурсів поезії Зоряна Походжай і відмінниця навчання Юлія Павко. За ними однокурсники повторювали слова: «Отримуючи диплом фахівця з медицини, ступаючи на відповідальну дорогу професійного життя, усвідомлюючи відповідальність перед Богом та власною совістю, присягаю... ». Текст присяги кожний випускник отримав разом з дипломом.
     Від імені своїх однокурсників дівчата висловлювали також слова вдячності викладачам за добру науку і виховання, за любов і доброзичливість, за розуміння і підтримку. А ще зізнавалися, що сумуватимуть за рідним коледжем. У медсестринській групі подарунком і випускникам, і викладачам, і батькам стала пісня на слова Зоряни Походжай, музика і спів Христини Семенюк – обидві цьогорічні випускниці.
     Ніколи не забувати заклад, який дав путівку у життя, закликав директор ІФМФК Володимир Васильович Стасюк. Він наголосив, що найбільша цінність, яку здобули у цих стінах за чотири роки – це знання. І побажав усім випускникам, щоб «не загубилися у цьому світі, щоб реалізувалися». Останні напутні слова директора «З Богом!» доповнив духовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», якими закінчувалися урочистості.
     Та і після отримання дипломів випускники не поспішали розходитися. Хтось робив світлини у фотозоні, хтось дарував квіти улюбленим викладачам, хтось спілкувався з однокурсниками, уже колишніми. А поряд у коледж заходили абітурієнти, які лише здають документи для вступу і які мріють про навчання в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі.
    Для одних дівчат і юнаків завершилося навчання, для інших тільки розпочинається. Як мовиться, у когось фініш у школі, у когось – у коледжі. Але згадаймо поетичні рядки Ліни Костенко: «І кожний фініш – це, по суті, старт».
    В добру путь, дорогі випускники!
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165