Реєстрація на курси

Реєстрація слухачів

Дирекція Івано-Франківського медичного фахового коледжу повідомляє, що у зв’язку з продовження в Україні карантинних заходів, з метою  запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19, освітній процес на відділенні післядипломної освіти з 10.01.2022р. буде проводитись за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання.

Реєстрація слухачів на цикли післядипломного навчання з 10.01.2022року буде проводитися виключно Online у терміни визначені Календарним планом на 2022р.

Без відриву від основного місця роботи слухачі циклів спеціалізації та удосконалення будуть навчатись тільки за дистанційною формою. 

      В останній день навчання планується проведення підсумкового заняття та видача Свідоцтв.

     Паперовий варіант документів для реєстрації слухачі ОБОВ’ЯЗКОВО повинні здати впродовж першого тижня навчання на відділення ПДО.

Перелік документів:

  1. Путівка на відділення ПДО (оформлена та завірена керівником установи)
  2. Копія Диплому про закінчення ВНЗ
  3. Копія Паспорту (1 сторінка)
  4. Витяг з наказу (про направлення на курси підвищення кваліфікації)
  5. Ксерокопія квитанції про сплату коштів за навчання (для приватних установ)
  6. Копія трудової книжки  

 

Для реєстрації натисніть сюди

   

     Вся інформація щодо післядипломного навчання молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою розміщується на  офіційному сайті коледжу.
     Просимо керівників закладів охорони здоров’я з розумінням віднестись до ситуації та надати можливість слухачам оволодіти наданими матеріалами для навчання.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2021 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради