Реєстрація на курси

Реєстрація слухачів

Дирекція Івано-Франківського базового медичного коледжу повідомляє, що відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу в умовах карантину реєстрація слухачів на цикли післядипломного навчання з 11.01.2021 року буде проводитися виключно  Online у терміни визначені Календарним планом на 2021р.

 

Для реєстрації натисніть сюди

      Слухачі циклів спеціалізацій та удосконалення будуть навчатись за змішаною (очно-дистанційною) формою. Про дати проведення очних занять слухачі будуть попереджені у день реєстрації. Дистанційна форма навчання буде проводитись без відриву від основного місця роботи.

      В останній день навчання планується проведення підсумкового заняття та видача Свідоцтв.

     Паперовий варіант документів для реєстрації слухачі ОБОВ’ЯЗКОВО повинні здати в 10-ти денний термін від початку навчання на відділення ПДО.

 

Перелік документів додається:
  1. Путівка на відділення ПДО (оформлена та завірена керівником установи)
  2. Копія Диплому про закінчення ВНЗ
  3. Копія Паспорту (1 сторінка)
  4. Витяг з наказу (про направлення на курси підвищення кваліфікації)
  5. Ксерокопія квитанції про сплату коштів за навчання (для приватних установ)
* За вимогою відділення ПДО – Копія трудової книжки  
 
     Вся інформація щодо післядипломного навчання молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою розміщується на офіційному сайті коледжу.
     Просимо керівників закладів охорони здоров’я з розумінням віднестись до ситуації та надати можливість слухачам оволодіти наданими матеріалами для навчання.

Особова карта слухача

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2021 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради

Пошук