Гуртожиток

Сьогодні, 21 вересня, у святковий день Різдва Пресвятої Богородиці, в Івано-Франківському базовому медичному коледжі відбулося урочисте відкриття студентського гуртожитку.

Турнір аматорів із настільного тенісу  серед студентів, які проживають у гуртожитку
     15 лютого 2018 року у спортивній залі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбувся турнір аматорів із настільного тенісу  серед студентів, які проживають у гуртожитку, під керівництвом викладача фізичного виховання Міронової Лілії Миколаївни. Настільний теніс ( пінг-понг)  є улюбленим видом спорту для студентів, так як  в нього можна грати, незалежно від фізичних можливостей.
     Перемогу в турнірі здобули:
1 місце -- Саприкіна Валентина IV-4 гр.
2 місце -- Прохорович Василина ІІ-5 гр.
3 місце -- Пихней Діана І-6 гр.
     Бажаємо всім гравцям завжди отримувати радість та задоволення від гри у настільний теніс!

Андріївські вечорниці
     Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа. Згідно з переказами він був братом апостолу Петру та покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв. Якщо раніше хлопці ніколи не заглядали до дівчат на вогник, а саме ворожіння було таїнством, то зараз молодь часто збирається разом. До ворожіння відносяться жартівливо, а самі вечорниці сприймають як хороший звичай повеселитися перед Новим роком.
    Так, 13 грудня 2017 р. студенти гуртожитку провели  Андріївські вечорниці. Свято розпочалося з театралізованого дійства, яке розвивалося в іграх та танцях за участю всіх хлопців та дівчат. Кульмінацією свята стало кусання калити – коржа із діркою посередині, який символізує сонце. Хлопці кусали калиту, жартували, навіть бешкетували, бо така традиція існує здавен: на Андрія кожен хлопець «пустує». У спортивній залі коледжу щаслива молодь, яка брала участь у вечорницях вперше, вела хороводи, співала, веселилася...

Турнір аматорів із настільного тенісу для мешканців гуртожитку ІФБМК

    Настільний теніс ( пінг-понг) -- один із найпопулярніших видів спорту у світі. Це нескінченний вид спорту, адже в нього можна грати все життя, незалежно від фізичних можливостей.
    Існує шість причин, чому настільний теніс є дуже корисним дітям та молоді:
  1. Соціалізація. Діти, що починають грати в настільний теніс, стають більш відкритими і доброзичливими; та й грати з сім’єю завжди весело і може значно зміцнити сімейні узи, що набагато важливіше, ніж можливі витрати на обладнання.
  2. Фізичний розвиток. Відмінний спосіб залишатися у формі та поліпшити координацію рук і очей. Дослідження, проведені в різних частинах світу, показали, що настільний теніс сприяє зміцненню кісток і розвитку м’язів. Повторювані різноспрямовані рухи також розвивають спритність і гнучкість вашої дитини. Це і можливість займатися в приміщеннях стало основою для внесення настільного тенісу в програми фізичного розвитку.
  3. Робота мозку. Під час гри в пінг – понг ми розвиваємо рухові функції, стратегічно важливі здатності і довгострокову пам’ять, працюють ті частини мозку, які відповідають за рухи, дрібну моторику і стратегічне мислення – і вони можуть розвиватися сильніше з кожним матчем. З цієї точки зору, настільний теніс ідеально підходить для розвитку дитини.
  4. Це недорого. Принаймні – в порівнянні з іншими видами спорту. Обладнання, необхідне для початкового « притирання » обходиться досить недорого, і, що важливіше – служить вам дуже довго. З одягу переважно футболка, шорти і кросівки – то, що можна знайти в шафі практично будь-якої людини. Хоча для людини, яка прагне грати на професійному рівні, ціни на спорядження можуть виявитися набагато вище.
  5. Легко грати. У настільний теніс може грати будь-яка людина – від малого до великого. Вік, стать, уподобання в їжі або кольорі – все це не має значення, а простота правил даного виду спорту сприяє легкому запам’ятовуванню. Не дивно, що настільний теніс популярний у людей похилого віку або інвалідів, а серед видів спорту з використанням ракетки – і зовсім найпопулярніший. Його можливість стимулювати роботу мозку йде в безумовний плюс для людей будь-якого віку.
  6. Це весело ! Чи граєте ви для власного задоволення, або на професійному рівні – настільний теніс легкий в навчанні, але складний в осягненні рівня майстерності , так що , дана гра пропонує вам найдоступнішу можливість добряче повеселитися, в порівнянні з іншими видами спорту.
     Для студентів гуртожитку ІФБМК настільний теніс є також популярним видом спорту. Студенти із задовленням розвивають свою професійність у ньому. Так 21.11.2017 р. під керівництвом викладача з фізвиховання Лілії Миколаївни Міронової був проведений турнір аматорів із настільного тенісу. Визначилися і переможці:
        1     місце:   Прохорович Василина - 4 поверх;
       2     місце:   Жирій Денис - 1 поверх;
       3     місце:   Пихней Діана - 5 поверх.

 

Позитивне мислення та його формування як можливість покращення психологічного здоров'я молоді

     08.11.2017 р.у студентському гуртожитку була проведена лекція "Позитивне мислення та його формування як можливість покращення психологічного здоров'я молоді".
    Внутрішньо-особистісна гармонія молодих людей порушується під впливом невизначеності майбутнього, відсутності достатнього життєвого досвіду подолання негативних станів. Тому виникає потреба пошуку особистісних ресурсів для підвищення життєстійкості молоді, покращення її психологічного здоров'я. А найбільш доступним способом покращення психологічного здоров'я – це формування  позитивного, оптимістичного мислення.
     Окрім тренінгів та психологічного консультування, формування позитивного мислення та світосприйняйття здійснюється і в проведенні лекцій з психології. 08.11.2017 р.у студентському гуртожитку була проведена лекція "Позитивне мислення та його формування як можливість покращення психологічного здоров'я молоді".  Липовецький Степан Богданович, практичний психолог Центру дитячої та юнацької творчості м. Галича, розкрив  "формулу позитивного мислення" та поняття "Я-концепція", визначив рівень самооцінки за допомого тестування студентів. Цікавою виявилась спроба дослідити дискурс оптимістичного погляду на проблемну ситуацію.
    Студенти з допомогою психолога зробили висновки, що несприятливі та навіть трагічні ситуації залишаються незмінними, проте змінюється  ставлення до них.

Особиста гігієна дівчат у різні періоди статевого розвитку. Раннє статеве життя та його наслідки

     Валовіна Альона Миколаївна, викладач акушерства та гінекології, провела бесіду із мешканцями гуртожитку на тему: «Особиста гігієна дівчат у різні періоди статевого розвитку. Раннє статеве життя та його наслідки».
     Під час бесіди були висвітлені такі актуальні питання, як: догляд за шкірою, порожниною рота, гігієна утримання житла, одягу, взуття, раціональну організацію режиму праці та відпочинку. Особливу увагу було звернено на правила особистої гігієни в період статевого дозрівання, якими засобами слід користуватися, їх переваги та недоліки.
     Альона Миколаївна наголосила, що правил особистої гігієни слід дотримуватися, починаючи з раннього віку з метою профілактики різних запальних захворювань статевої системи.

   Аматорські змагання із бадмінтону
     15 березня 2017 року у спортивній залі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбулися аматорські змагання із бадмінтону серед студентів, які проживають у гуртожитку, під керівництвом викладача фізичного виховання Міронової Лілії Миколаївни. Студенти ознайомились із основами техніки та правилами гри. Вони визнали, що бадмінтон – це захоплююча і красива гра. У ній вдало поєднюються елементи тенісу, волейболу та легкої атлетики. Гра вимагає швидкого переміщення гравця та чіткого розрахунку дій суперника наперед, концентрації уваги та багато інших зусиль.
Перемогу у змаганнях вкотре здобула талановита студентка Саприкіна Валентина (група ІІІ-4).
Друге місце зайняла Ясюк Христина (група ІІ-7)
та третє місце Микула Віта (група ІІ-7).
     Бажаємо всім гравцям завжди отримувати радість та задоволення від гри у бадмінтон!

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2016 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук