Новини

Навчання в пожежній частині

      4 лютого близько сімдесяти студентів Івано-Франківського базового медичного коледжу завітали до виставки-музею пожежно-рятувальної служби області. 
      Перед юними слухачами, котрі уже незабаром отримають підтверджене дипломом право рятувати людські життя, виступила начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області майор служби ци­ві­льного захисту Христина Пер­цо­вич. З її слів юнаки і дівчата дізналися про кількість пожеж та надзвичайних ситуацій в області, особливості поводження та правильне протистояння будь-якій небезпеці, особливо – про поводження із вибухонебезпечними предметами.
      Гостям також показали фільм про діяльність пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, нелегкі, сповнені труднощів та героїзму, будні вогнеборців. І молодь, і педагоги усвідомили: найчастіше пожежі стаються з вини самих громадян, котрі нехтують елементарними правилами поводження з вогнем у побуті.
      Студентам розповіли про основні принципи евакуації хворих із палаючих приміщень, користування первинними засобами пожежегасіння, внутрішніми пожежними кранами, дотримання протипожежного режиму у медичних закладах, окреслили алгоритм дій у разі спрацювання систем пожежної сигналізації та оповіщення про вогневі випадки.
      Студенти також дізналися про становлення та розвиток професійної пожежно-рятувальної справи на Прикарпатті, цікаві і повчальні факти з життя пожежних. Крім того, вони оглянули унікальні експонати, усвідомили, наскільки важливим є дотримання правил безпеки життєдіяльності для запобігання надзвичайним ситуаціям.
      Побували майбутні медики і на території державної пожежно-рятувальної частини №1 м.Івано-Франківська. Тут вони оглянули потужний і багатофункціональний пожежний автомобіль, переданий нашим рятувальникам від міста Штарнберг через посередництво Товариства Червоного Хреста України, дізналися про його будову, технічні характеристики, оснащення і обладнання, котре є на озброєнні у цього транспортного засобу. Студенти також мали унікальну можливість приміряти повсякденний бойовий одяг пожежника, та поспілкуватися із рятувальниками, котрі безпосередньо брали участь у ліквідації багатьох пожеж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165