Новини

Спеціальний курс із захисту від зброї масового ураження

     Для студентів випускного курсуІвано-Франківського медичного фахового коледжу введений обовязковий курс «Захист від зброї масового ураження». Буде він і у розкладі занять студентів інших курсів.
     Фактично заняття з домедичної допомоги та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій були започатковані згідно з наказом директора ІФМФК «Про організацію освітнього процесу в коледжі з 28 лютого» ще під час вимушених канікул, спричинених нападом росії на Україну і введенням воєнного стану.
     З відновленням дистанційного навчання 14 березня вони проводяться зараз на випускному курсі. Студенти поділені на два потоки, заняття проходять за 30-годинною програмою на третій-четвертій парі.
     Курс «Захист від зброї масового ураження» читає викладач військово-медичної підготовки та медицини надзвичайних станів Любомир Паращук. Заняття проводяться дистанційно, але з використанням тренажерів, фантомів.
     Як забезпечити захист від радіаційної, хімічної, бактеріологічної зброї, як надати невідкладну допомогу в умовах такого ураження, як провести дезинфекцію та інші важливі теми включені у програму спеціального курсу. Особлива увага звертається на засоби індивідуального захисту і правильне їх використання, на чіткі дії при екстремальних ситуаціях, на медичні аспекти надання допомоги потерпілим.
     Зараз такий курс проходять студенти випускного курсу, згодом заняття проводитимуться і на інших курсах.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165