Чимало студентів Івано-Франківського медичного фахового коледжу у час війни поєднують навчання з волонтерством. За місцем проживання вони долучаються до різних добрих справ, навколо яких згуртовуються люди. Хтось плете маскувальні сітки, хтось збирає і вантажить гуманітарку для Збройних Сил України чи постраждалих від окупантів областей, хтось сортує ліки для аптечок, хтось ліпить вареники для хлопців на передовій, хтось допомагає переселенцям. Кожна така справа – важлива і потрібна.
На адресу Івано-Франківського медичного фахового коледжу від Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району надійшов лист-подяка за волонтерство третьокурсниці Олі Петращук. В листі, зокрема, сказано:
«Ворохтянська громада висловлює Вам щиру подяку за студентку ІІІ-го курсу 3-ї групи спеціалізації «Сестринська справа» Петращук Ольги Андріївни за активну щоденну роботу в складі волонтерської спілки, яка опікується воїнами ЗСУ, мобілізованими з смт. Ворохта. Робота нашої спілки сприяє кращому забезпеченню наших захисників, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави та дають гідну відсіч збройній агресії проти України.
Просимо відзначити та сприяти в подальшому навчальному процесі з урахуванням можливої відсутності на заняттях під час виконання волонтерських обов’язків.
Селищний голова Олег Дзем’юк».
І таких слів подяки заслуговують всі студенти ІФМФК, які долучилися до волонтерства.
Волонтерство лікує від паніки, відволікає від тривожних думок. Волонтерство згуртовує людей на добрі справи. Волонтерство наближає перемогу.
Пресцентр коледжу.