Новини

Поезія, народжена війною

      В Івано-Франківському медичному фаховому коледжі стартував проєкт «Поезія, народжена війною». Це своєрідний флешмоб, коли студенти пишуть і читають власні вірші про війну, нескореність українців, віру у перемогу.

      «Сьогодні в Україні нещадна, жорстока, цинічна війна. Завтра Воїни Божі обеззброять негідника зухвалого і наша матінка – земля засяє ще розкішнішими синьо-жовтими знаменами, і пролунає її  слава на увесь світ. Але те пекло, у яке ворог кинув наші міста і села, тяжко ранить душі,  спопеляє серце небайдужим вірним синам і дочкам, заставляє вилити ту гірку чашу трунку із душі і пролити словом «гострим, як криця». І воно ллється через уста й наших студентів.   

     Розгортаємо студентський проєкт «ПОЕЗІЯ, НАРОДЖЕНА ВІЙНОЮ...». Кожен юний поет зможе поділитися своїми віршами, навіяними жахливою війною росії проти України, щоб відобразити величезну трагедію українського народу та засвідчити велику шану до полеглих в ім'я України. Спільними зусиллями формуємо своєрідну віршовану хроніку бойових дій на території України».

     Так окреслюють ідею такого проєкту його організатори. Проводиться він з ініціативи викладачки української мови і літератури, методистки ІФМФК Наталії Римар.

    Відео з авторськими віршами студентів дублюються також на сторінці бібліотеки ІФМФК у Facebook.  

    Поетичне слово – теж зброя у боротьбі проти ворогів.

Пресцентр коледжу.

Важкий ранок

 

 

 

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165