Засідання адміністративної ради Івано-Франківського медичного фахового коледжу, яке відбулося 17 червня, напередодні професійного свята медичних працівників, попри розгляд питань, важливих для діяльності коледжу в умовах воєнного стану, завершення весняного семестру і планування на наступний навчальний рік, вийшло робочо-урочистим. У коледж завітали помічник народного депутата України Оксани Савчук Юрій Головчук і депутат Івано-Франківської міської ради Тетяна Квасна.
Вони привітали колектив ІФМФК з Днем медичного працівника та вручили подяку від народного депутата Оксани Савчук "за безцінний внесок у розвиток медичної сфери Прикарпаття, турботу та збереження життя людини, готовність допомагати і жертвувати у час війни, а також з нагоди професійного свята".
Гарним доповненням до вітань став солодкий подарунок - іменний торт.
Пресцентр коледжу.