Новини

Переможці обласного конкурсу "Пісенний вернісаж" серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

     26 лютого найталановитіші студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області зустрілися у гостинному і чудовому закладі – Івано-Франківському базовому медичному коледжі на щорічному обласному конкурсі «Пісенний вернісаж». Впродовж чотирьох годин безперервно лунала пісня, адже учасники, а їх понад 50, чесно і старанно боролися за перемогу, доводячи своїм співом, що не обов’язково бути професіоналом-співаком аби достойно проявити свій талант у цьому жанрі. Учасники виступили у трьох номінаціях – народна пісня, українська популярна музика та світовий хіт. Цікавий музичний матеріал, відповідні костюми, власний акустичний супровід та інші засоби підкреслювали високий рівень цьогорічного конкурсу. 
     Голова журі, директор ІФДЦЕВ Михайло Кузбит та директор Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимир Стасюк привітали учасників конкурсу, побажали різноманітних перемог у житті та творчих успіхів.

За підсумками конкурсу студенти Івано-Франківсього базового медичного коледжу здобули:

І місце - Кузів Христина у номінації "Українська популярна музика"

ІІ місце - Патрійчук Марія у номінації "Народна пісня"

ІІІ місце - Дудар Ольга у номінації "Світовий хіт"
 

      Згідно наказу департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА оголошено подяку директору Івано-Франківського базового медичного коледжу Стасюку В. В. за створення належних умов для проведення обласного конкурсу.

 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук