Новини

Студентське самоврядування: плани майбутньої роботи

     Перше в новому навчальному році засідання студентського самоврядування Івано-Франківського медичного фахового коледжу відбулося 15 вересня. Проходило воно у змішаному форматі: студенти, які зараз навчаються в очному режимі, були присутні у коледжі, а хто на дистанційному навчанні – підключилися на платформі Zoom. На засіданні оговорювали плани майбутньої роботи та вибори активу.
     У червні розпочалися перевибори студентського самоврядування, оскільки випускники завершили навчання у коледжі. Вони залишили студентську родину, натомість першокурсники поповнили її. Тому процес формування такої важливої структури ще триває.
     Новообрана голова студентського самоврядування – студентка ІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Тетяна Мандзюк. Вона і доповідала про планування заходів на 2022-2023 навчальний рік.
     Основні завдання студентського самоврядування – це захист студентів і представлення їх на рівні коледжу, організація різноманітних заходів. Заплановано, зокрема, проведення благодійного ярмарку для збору коштів на ЗСУ, заходів з національно-патріотичного виховання до 14 жовтня – Дня захисника і захисниць України та свята Покрови, відзначення Міжнародного дня студента та інших.
     На засіданні йшлося також про обрання заступників голови студентського самоврядування і голів комісій, бо від ініціативності, відповідальності, креативності тих, хто їх очолить, значною мірою залежатиме майбутня робота. Комісій є сім: комісія з організації масових заходів, культурно-просвітницька комісія, комісія захисту прав студентів, навчально-наукова комісія, інформаційна комісія, соціально-побутова комісія, комісія суспільно корисних справ.
     Вибори голів комісій та заступників тривають. Результати будуть відомі у понеділок, 19 вересня.
     Уточнюються також списки профгрупоргів, адже з початком російсько-української війни дехто змінив місце проживання, а на першому курсі профактив тільки формується. Оновлені списки будуть подані у вайбер-групі студентського самоврядування.
     В засіданні студентського самоврядування взяли участь заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук та голова об’єднаного профкому ІФМФК Наталія Михайлівна Мельник. Вони наголосили на важливості такої структури в діяльності коледжу, висловили сподівання на співпрацю з адміністрацією та педагогічно-викладацьким колективом, пообіцяли підтримку студентських ініціатив.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165