Новини

Благодійна акція на підтримку ЗСУ

     З ініціативи студентського самоврядування Івано-Франківського медичного фахового коледжу розпочалася благодійна акція зі збору коштів на підтримку Збройних сил України. Окрім того, студенти першого курсу перерахували з академічної стипендії 41,5 тисячі гривень на рахунок Міністерства оборони України для потреб ЗСУ.

     Проведення благодійної акції підтримали адміністрація коледжу, студенти усіх курсів, викладачі і працівники закладу освіти. Благодійний захід приурочили святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України, які відзначатимемо 14 жовтня.

    Щоб до благодійної акції залучити якомога більшу кількість учасників, розпочали її 3 жовтня. І проходитиме вона у два етапи, оскільки у час військового стану навчання у коледжі проводиться за змішаним форматом. На цьому тижні в понеділок і середу участь в акції візьмуть студенти І і ІІІ курсів спеціалізацій «Сестринська справа» і «Лікувальна справа», на наступному тижні – студенти ІІ і ІV курсів, які вийдуть на очне навчання.

    У холі коледжу проводиться благодійний ярмарок, де на перервах можна придбати солодку випічку, зроблену власними руками. Кожна група має свій стіл, оформлений жовто-блакитними прапорцями, де виставлені солодощі: пляцки, торти, горішки, печиво, тірамісу, коктейлі. Їх охоче купують і студенти, і викладачі та працівники ІФМФК. Кожна група зібрані кошти передасть у студентський профком, щоб згодом перевести їх на рахунок ЗСУ.

    За словами заступниці директора з виховної роботи Наталії Мальованчук, благодійні акції у коледжі вже є традиційними. Але якщо раніше проводився збір коштів для дітей-сиріт чи пацієнтів дитячих лікувальних закладів, в минулому році – для мешканців Погонянського психоневрологічного інтернату, то тепер – на потреби ЗСУ. Це щирий спільний внесок у нашу перемогу. І символічно, що для проведення акції обрано саме перші тижні жовтня, адже Пресвята Богородиця своїм покровом оберігає наших захисників і захисниць, усіх нас, нашу Україну.

     А ще 14 жовтня відзначається День українського козацтва. До цього свята першокурсники спеціалізації «Лікувальна справа» проведуть «Козацькі забави».

Пресцентр коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165