Третій день поспіль студенти Івано-Франківського медичного фахового коледжу (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відвідують Прикарпатський центр служби крові.
01.12.2022 року 15 студентів нашого коледжу здавали кров у Прикарпатському центрі служби крові. Охочих сьогодні було набагато більше, але через певні протипоказання не всі змогли прийти в даний центр. Крім цього, у студентів 1, 5 групи ІV курсу зараз проходить екзаменаційна сесія, після завершення якої вони обов’язково завітають сюди. Студенти повністю задоволені тим, як організований забір крові. Персонал привітний, жартує і завжди допомагає. Якщо навіть декому ставало погано, то персонал допомагав прийти в норму. Студенти зазначають, що вони хотіли б здавати кров частіше, шкода, що це заборонено. Дякуємо персоналу центру за привітність та знання своєї справи. Обов’язково прийдемо повторно!