Новини

Коли зникає світло…

 Через масовані ракетні удари росії по об'єктах критичної інфраструктури України в останні тижні відбуваються аварійні і планові знеструмлення населених пунктів. Мусимо пристосуватись жити, працювати, учитись у таких умовах.

Ще кілька днів тому, коли у місті вимикали електроенергію, у гуртожитку та в спортзалі ІФМФК не було ні світла, ні опалення. Тому адміністрація коледжу вирішила провести додаткові електричні лінії від генератора, який забезпечує освітлення в п’яти аудиторіях коледжного укриття,  до гуртожитку (24.11.2022) та спортивного залу (05.12.2022), щоб не вимикалися автономний і твердопаливний котли.

Тепер, коли зникає електропостачання, запускається генератор, який забезпечує живлення в котельнях і одночасно освітлює сходи між поверхами гуртожитку. Опалення є постійно.

Для усіх студентів коледжу проводиться роз'яснювальна робота про те, що поки енергосистема України не стабілізується, ми повинні споживати електроенергію свідомо:  раціонально та економно.

Сьогодні ворог намагається використовувати як зброю холод і темряву. Але ми вистоїмо і переможемо!

Пресцентр коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165