Новини

Завершилась екзаменаційна сесія

    13 грудня 2022 року в ІФМФК завершилась екзаменаційна сесія. Попри складні умови навчання в осінньому семестрі: повітряні тривоги, відключення світла, двозмінне навчання (раніше в коледжі такого не було) під час екзаменів студенти показали високий рівень підготовки. Екзаменаційна сесія теж проводилась у незвичних умовах: тестову частину хтось складав в комп’ютерному класі на платформі Moodle, а хтось, у разі виключення світла, на паперових носіях. Але, українці витривалі, стійкі, в т.ч. і наші студенти.
    На жаль, не обійшлось і без окремих заборгованостей, але в основному це студенти, які під час основної сесії хворіли або з певних поважних причин були відсутні. Відповідно до графіка ліквідації академічної заборгованості вони будуть мати можливість здати екзамени і завершити осінній семестр.
    Екзаменаційна сесія завершилась, але усі студенти до 16 грудня включно мають консультативні заняття, повторення матеріалу за осінній семестр, а ІІІ та ІV курси – поміж консультативні заняття – начитку лекцій на весняний семестр.
    На завершення семестру студентам запропоновано анонімне опитування щодо організації освітнього процесу за змішаним форматом в осінньому семестрі. В опитувальнику здобувачі освіти надали ряд зауважень та пропозицій, які обов’язково будуть враховані під час організації освітнього процесу у весняному семестрі. Аналіз проведеного опитування й результати успішності за осінній семестр будуть розглянуті та обговорені на педагогічній раді.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165