Новини

Перемога на обласному етапі мовно-літературного конкурсу

 Представниця КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) успішно виступила у ІІ етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти: стала переможцем і вийшла у фінал.

 Як повідомили в департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації, у другому (обласному) етапі конкурсу взяло участь 19 студентів закладів закладів фахової передвищої освіти та 10 студентів закладів вищої освіти.

За результатами перевірки конкурсних робіт студентка 5 групи І курсу спеціалізації Лікувальна справа ІФМФК Владислава Брич здобула перше місце серед студентів закладів фахової передвищої освіти гуманітарного профілю. Вона нагороджена дипломом департаменту освіти і науки обласної держадміністрації.

Готувала студентку до конкурсу викладачка української мови і літератури Галина Іванівна Іванишин.

Основна мета Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, стимулювання студентської молоді до вивчення української мови і літератури, виявлення обдарованої молоді та розвиток її потенціалу.

Переможці та призери другого етапу конкурсу візьмуть участь у фінальному етапі, де представлятимуть Прикарпаття.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165