Новини

Студентів ІФМФК запрошують до участі у конкурсах

Залучення молоді до пізнання України і українського світу, розвиток інтелектуального потенціалу на засадах українознавства, підтримка творчо обдарованої молоді – такою є мета XVI Міжнародного конкурсу з українознавства та всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!». Студентів КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) запрошують взяти участь у цих конкурсах.

Обласний етап XVI Міжнародного конкурсу з українознавства проходитиме на початку лютого 2023 року. Він передбачає написання учасником науково-дослідної роботи українознавчого спрямування за одним із таких напрямів:

– консолідація українського суспільства задля перемоги України у війні;

– волонтерський рух у боротьбі українців проти російського агресора, підтримка України міжнародним співтовариством;

– Герої сучасної української нації;

– українська державність: минувшина і сучасність; боротьба за українську незалежність та соборність у ХХ–ХХІ ст.;

– репрезентації національної пам’яті: події, постаті, місця, меморіальна героїка;

– українська культура: традиції, інновації та креативні практики; українці в світовій культурі: особистості, винаходи та мистецькі здобутки;

– Україна та світове українство; українська діаспора: соціокультурний вимір;

– українська мова, освіта та наука як чинники збереження української ідентичності;

– особливості екологічної культури населення України;

– інформаційна безпека в сучасному гуманітарному просторі України.

Конкурс проводиться у два етапи:

I етап (заочний, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський ОІППО, площа Міцкевича, 3, початок о 10 год.) – 02-03 лютого 2023 року;

II етап (дистанційний, платформа Google Meet, початок о 10 год.) –
10 лютого 2023 року.

На першому етапі члени журі оцінюватимуть подані науково-дослідні роботи, які повинні бути самостійним творчо-пошуковим доробком, заснованим на оригінальних джерелах. Можуть бути представлені карти, технологічні програми та схеми, розроблені статистичні таблиці. Результати рецензування конкурсних робіт будуть оприлюднені 07 лютого 2023 року на сайті Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

ІІ етап конкурсу передбачає online публічний захист науково-дослідних робіт (до 8 хвилин) на платформі Google Meet. При цьому члени журі можуть задавати питання конкурсантам. Запрошення на ІІ етап конкурсу будуть надіслані учасникам та їх науковим керівникам 09 лютого 2023 року на електронні пошти, вказані в анкеті-заявці та реєстраційній формі.

Для участі в конкурсі необхідно до 27 січня 2023 року (включно) направити на обласний етап XVI Міжнародного конкурсу з українознавства матеріали (роботу в друкованому вигляді), заявку-анкету до Івано-Франківського ОІППО та заповнити реєстраційну форму учасника конкурсу.

Друковані роботи та заявки-анкети переможців обласного Конкурсу будуть направлені до Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України для участі у ХVІ Міжнародному конкурсі з українознавства.

*  *  *

Студентів коледжу запрошують також до участі у всеукраїнському творчому конкурсі «Я – журналіст!», який проводиться за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації, департаменту освіти і науки Рівненської ОДА та національного університету «Острозька академія». Метою конкурсу є виявлення та стимулювання творчо обдарованої молоді.

Ключовим словом конкурсних робіт 2022-2023 навчального року є незламність. Повне формулювання конкурсної роботи – «Розповідаю світові про незламність українців». Це можуть бути розповіді про захисників на фронті, про волонтерську діяльність, про роботу вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу. За жанром це може бути твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж тощо. А от поетичні твори до розгляду не приймаються.

Творчі роботи приймаються у трьох номінаціях:

– стаття (текстова робота, написана прозою);

– фоторобота (фотографія або серія фотографій з супровідною інформацією про зміст фото);

– відеоробота.

Усі номінації є рівноправними. Переможці визначатимуться у кожній із номінацій.

Учасники конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу в одній або в кількох номінаціях, обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 (для статті), не більше 10 фотографій (для фотороботи) або тривалістю не більше 10 хвилин (для відеороботи).

До творчої роботи (незалежно від номінації) необхідно обов’язково додати окремим файлом есе довільної форми обсягом до 1 сторінки друкованого формату А 4 на тему «Моя історія». В есе конкурсант має презентувати себе перед журі та майбутніми читачами і глядачами конкурсних робіт. Зокрема, можна поділитися планами на майбутнє в Україні після перемоги, розповісти про цілі, які ставить перед собою, про життєві труднощі, які долає, про захоплення, рідних, свій навчальний заклад, населений пункт.

За бажанням, есе може бути у формі відеозвернення (не більше 5 хвилин), самостійно завантаженого на відеохостинг YouTube. Тривалість такого есе не зараховується у тривалість основної відеороботи.

Конкурсні роботи без есе (в будь-якій формі) журі не розглядатиме.

Роботи на конкурс «Я – журналіст!» приймаються з 1 грудня 2022 року до 1 березня 2023 року, робота журі – з 1 березня до 1 квітня 2023 року, оголошення і нагородження переможців – до 1 травня 2023 року. Переможці конкурсу відзначаються дипломами та подарунками.

Детальніше про умови конкурсу і подання конкурсних робіт можна дізнатися в методкабінеті ІФМФК.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165