Новини

Тренінг для медсестер і викладачів медсестринства

     На базі відділення післядипломної освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР 1 грудня відбувся навчальний тренінг «Гігієна рук та засоби індивідуального захисту в роботі молодшого медичного спеціаліста».
     Спікерами виступили:

    - Курилець Ольга Степанівна, помічник лікаря-епідеміолога відділення інфекційного контролю КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради, викладачка відділення післядипломної освіти коледжу,

    - Климович Світлана Михайлівна, викладачка коледжу, сестра медична-координаторка відділу інфекційного контролю КНП «ЦМКЛ ІФ МР».

     Двадцять медичних сестер закладів охорони здоров’я та викладачі циклової комісії основ медсестринства коледжу активно вивчали організацію роботи медичного персоналу для профілактики катетер-асоційованих інфекцій: профілактику виникнення та поширення вентилятор-асоційованих пневмоній, катетер-асоційованих інфекцій кровообігу, катетер-асоційованих інфекцій сечовидільної системи, інфекцій ділянки хірургічного втручання. Учасники заходу обговорили нові вимоги до репроцесингу ВМП (виробів медичного призначення) та поводження з відходами у ЗОЗ (відповідно до чинних наказів МОЗ України) і відпрацювали практично проведення контролю якості дотримання вимог до гігієни рук медичним персоналом.

     Учасники тренінгу також пройшли невелике тестування та провели самооцінку набутих в результаті навчання знань, компетентностей і практичних навичок.

    Наступний тренінг для молодших спеціалістів з медичною освітою на базі відділення післядипломної освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР відбудеться 22 лютого на тему «Домедична допомога в умовах бойових дій».

    Учасники та організатори тренінгу висловлюють щиру подяку експерту департаменту охорони здоров’я ОДА, заступниці медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради Наталії Степанівні Ружило за сприяння та допомогу в організації і проведенні тренінгів для молодших медичних спеціалістів. 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165