Новини

Студенти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) знову відвідали Прикарпатський центр служби крові

     Донорство крові під час війни набуло особливого значення. Бути сьогодні донором крові – це робити свій внесок в обороноздатність країни, наближати перемогу і рятувати життя.
Війна створила нові виклики: кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які потерпають від агресії, розв’язаної російською федерацією. В Україні стартувала національна кампанія «Твоя кров може воювати. Стань донором!» До цієї ініціативи приєднались і студенти Івано-Франківського медичного фахового коледжу.   
     01.03.2023 року 13 студентів коледжу  здавали кров у Прикарпатському центрі служби крові. До речі, це не вперше студенти ІФМФК стають донорами. Викладач Будзик В.Г. показав студентам структурні підрозділи центру та особливості їхньої роботи. Студенти задоволені тим, як організований забір крові. Персонал центру привітний, жартує, відповідає на всі запитання та заспокоює. Студенти зазначають, що вони хотіли б здавати кров частіше, шкода, що це заборонено.
     Обов’язковим пунктом перед забором крові є відвідування буфету. Тут у меню завжди є солодкий чай з печивом. Відвідавши буфет, донор може здавати кров.
     В обласному центрі служби крові зазначають, що допомога донорів потрібна завжди, особливо під час війни. Потрібні всі групи крові, адже кожна крапля крові цінна й може допомогти врятувати життя українським захисникам.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165