Студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) долучилися до літературного онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченого пам’яті Тараса Шевченка.
З приходом весни вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня цього року минає 209-а річниця від дня його народження.
З метою формування національної свідомості, шанобливого ставлення до успадкування духовних і культурних надбань українського народу державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» провела 9 березня літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвячений пам’яті Тараса Шевченка. У заході взяли участь здобувачі освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники, серед них і студенти Івано-Франківського медичного фахового коледжу.
Митці в усіх жанрах мистецтва відтворювали життя поета, показували його зв'язки з відомими діячами вітчизняної культури, ілюстрували його поетичні та прозові твори. Програма Марафону складалася з:
- • декламування поезій Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка;
- • виконання творів Тараса Шевченка різними мовами;
- • авторська поезія;
- • читання уривків з прози Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка;
- • інсценізація (мініатюра) уривків з творів Тараса Шевченка.
ІФМФК гідно представили на всеукраїнському марафоні студентки першого курсу спеціалізації Сестринська справа Анна Левицька, Поліна Бондаренко (6 група) та Андріана Хацевич (8 група).
Тарас Шевченко – постать велетенська і унікальна. Минають роки, відходять у небуття покоління людей, а творчість Кобзаря продовжує хвилювати тих, хто живе і сьогодні. Адже у час, коли Україна бореться проти московського агресора, Тарас Шевченко сприймається як уособлення сили й незламності нашого народу, а його спроможність до боротьби є дороговказом для кожного з нас.
Пресцентр коледжу.