Новини

Духовність: Хресна дорога у часі Великого посту

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбулася Хресна дорога. Традиційно така молитовна акція проходить на парафіях, у храмах, в закладах освіти у час Великого посту. В цьому році вона обєднує всіх у спільній молитві за наших захисників і захисниць та за Перемогу у московсько-українській війні.
     Проведення такого духовного заходу ініціювала викладачка іноземної мови Ольга Петрівна Загайкевич. Відбувся він на нульовому поверсі ІФМФК.
     У коледж запросили семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії святого священномученика Йосафата, які читали і співали Хресну дорогу. Розважаючи над терпіннями Господа нашого Ісуса Христа та невимовними стражданнями його матері Діви Марії, семінаристи згадували також матерів загиблих воїнів, дітей-сиріт і молодих вдів, сльози яких падають на українську землю. Молитва Хресної дороги – це час задуматися над своїм духовним життям, споглядаючи на Ісуса, який несе свого хреста на Голгофу.
     У Хресній дорозі взяли участь студенти другого курсу спеціалізацій Сестринська справа і Лікувальна справа, а також всі бажаючі. Для них Хресна дорога стала зустріччю із живим Христом, який об’єднує та обдаровує Своєю любов’ю, часом роздумів про Його страждання і про внесок кожного у Перемогу.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165