Новини

Новинки літератури у бібліотеці

    Нещодавно бібліотека коледжу поповнилася книжками "Імунопрофілактика інфекційних хвороб" та "Основи догляду за дітьми" у яких представлено матеріали для здобувачів фахової передвищої і вищої медичної освіти, які стосуються набуття знань, умінь, навичок та фахових компетентностей  професійної діяльності середнього медичного персоналу закладів охорони здоров'я, в яких надається допомога дітям. Також викладено матеріал про основні досягнення в імунопрофілактиці, перспективи розвитку нових вакцин та детально описано організацію вакцинального процесу тощо. Нещодавно бібліотека коледжу поповнилася книжками "Імунопрофілактика інфекційних хвороб" та "Основи догляду за дітьми" у яких представлено матеріали для здобувачів фахової передвищої і вищої медичної освіти, які стосуються набуття знань, умінь, навичок та фахових компетентностей  професійної діяльності середнього медичного персоналу закладів охорони здоров'я, в яких надається допомога дітям. Також викладено матеріал про основні досягнення в імунопрофілактиці, перспективи розвитку нових вакцин та детально описано організацію вакцинального процесу тощо.
    Для лікарів-педіатрів, сімейних лікарів, дитячих імунологів, а також для студентів і магістрів, викладачів медичних закладів вищої освіти.
13 04 2023

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165