Новини

Презентація вибіркових компонент

     18 квітня в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбулась презентація вибіркових компонент ОПП Лікувальна справа для здобувачів освіти 3 курсу.
     Вибіркові компоненти «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» та «Громадське здоров’я і громадське медсестринство» презентував викладач Володимир СТАСЮК і ВК «Онкологія» та «Рентгенологія та радіологія» - Мар’яна ГОДОВАНЕЦЬ.
     Відповідно до «Положення про порядок реалізації здобувачами освіти права на вільний вибір компонент у Комунальному закладі фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР» здобувачі освіти  здійснюють свій вибір вибіркових компонент, які бажають вивчати в 2023-2024 н.р. Опитування щодо вибору компонент проводиться на освітній платформі  Moodle, використовуючи Google Forms.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165