- Новини
- Перегляди: 567
Загальноколеджна олімпіада з інформатики
20 квітня 2023 р. відбувся ІІ етап (коледжний) олімпіади з інформатики у номінації інформаційно-комунікаційні технології серед студентів ІІ курсів Лікувальної та Сестринської справи. Метою проведення олімпіади є стимулювання творчого самоудосконалення студентів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих здобувачів освіти, підвищення їх інтересу до інформаційних технологій.
Олімпіада проводилась згідно з Положенням «Про проведення І та ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів серед здобувачів освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР», яке передбачає два етапи:
І етап – у кожній групі, де виявлено найсильнішого учасника;
ІІ етап (загальноколеджний), у якому переможці першого етапу повторно продемонстрували і підтвердили свій високий рівень знань та практичних навичок.
Олімпіада відбулась у доброзичливій обстановці, що у тривожний час воєнних дій в Україні є надзвичайно важливим у освітньому процесі. Члени оргкомітету продумали умови проведення олімпіади, які дозволили уникнути зайвих переживань та стресів. Кожен учасник відчув підтримку та зрозумів важливість здобутих знань з предмета. За рішенням журі усі визнані переможцями, нагороджені грамотою коледжу і подарунками.
Адміністрація коледжу вітає наших переможців Олександра Грицканюка, Петра Аннюка, Анатолія Гаська, Юлію Гринюк, Тараса Дудчука, Юлію Настюк, Івана Пекарського та їхніх викладачів: Ольгу Лучинську, Івана Земана та Олега Барзія.
Хай успіхи супроводжують здобувачів освіти та наставників, а їхні добрі справи стануть частинкою вкладу у нашу перемогу над ворогом.
Слава Україні!