Новини

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

    Колектив КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) долучається до відзначення Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні.
    В цьому році девіз цього дня: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі». Проводиться він, аби привернути увагу суспільства, влади до проблем безпеки на робочому місці, оскільки смертність у виробничому середовищі доволі висока.
    Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 у нашій державі також  цей день визнаний Днем охорони праці. З нагоди такої календарної дати проводяться різноманітні заходи. Головною метою державної політики України у сфері охорони праці є збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. За будь-яких обставин конституційне право працівника на належні, безпечні та здорові умови праці повинні забезпечуватися державою і роботодавцем та бути предметом їхньої особливої турботи та контролю.
    Але, на превеликий жаль, у нас війна… Говорити про безпекові умови на робочих місцях по всій Україні складно. Багато робочих місць стали небезпечними, ще більше – втрачено взагалі, багато потребують релокації та переміщення в інші регіони, що призвело до певних проблем. Говорити складно, але потрібно. Ми повинні дбати про безпеку перебування на робочих місцях, які функціонують, робити все можливе для того, щоб, попри воєнні втрати, не було втрат на робочих місцях, не було виробничого травматизму та нещасних випадків.
    Тому безпечне та здорове робоче середовище – це важлива умова трудового процесу.
    Миру нам і швидкої перемоги!!!
ohoronapr

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165