Новини

«Лісова лікарня» для дітей

 Напередодні Дня медичної  сестри студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) провели в Івано-Франківській міській дитячій поліклініці «Лісову лікарню» для маленьких пацієнтів.

 Відвідування медичного закладу для дитини іноді буває стресом, після якого залишається страх і небажання спілкуватися з лікарями. Допомогти подолати цей страх до людей у білих халатах можна в ігровій формі. Що і спробували зробити студенти Івано-Франківського медичного фахового коледжу групи 3-6 А разом із викладачем педіатрії Марією Степанівною Пинило на базі СП «Міська дитяча поліклініка».

 Вони провели захід з казковою назвою «Лісова лікарня», щоб у вигляді гри допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», зняти бар’єр між дитиною і медичним працівником. Діти ставали лікарями, а їхні іграшки – ведмежата, зайчики, тигренята, ляльки – маленькими пацієнтами лікарні, яких вони обстежували і лікували. Укол зробити іграшковим звіряткам, перев’язати лапку, температуру поміряти – і у дитини вже зовсім інше сприйняття медичних працівників.

Дітки із задоволенням виконували роль лікарів – стоматолога, хірурга, офтальмолога, отоларинголога, педіатра та отримували сертифікати спеціаліста.

Майбутні медичні сестри теж під час проведення гри з дітками опановують навики спілкування з маленькими пацієнтами, розповідають дітям про важливість дотримання здорового способу життя, правил особистої гігієни, важливість вакцинації.

Щасливі посмішки на обличчях маленьких ескулапів та задоволення від своєї роботи студентів-медиків свідчить, що захід вдався і обов’язково буде повторюватися.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165