Новини

Шануймо наших матерів

 Студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) підготували відеопривітання з нагоди Дня матері.

 У другу неділю травня в більшості країн світу, у тому числі і в Україні, відзначається День матері. У 2023 році він припадає на 14 травня.

Ще у 1908 році американка Анна Джервіс запропонувала заснувати таке свято на вшанування матерів. Через два роки такий календарний день першим офіційно визнав американський штат Вірджинія. І поступово свято набуло всесвітньої популярності. В Україні відзначається з 1999 року.

Адже всьому початок – мати. Вона – берегиня роду людського, яка свою любов, ласку, ніжність і тепло дарує своїм дітям, благословляє нас на добрі справи і оберігає нас своїми молитвами. Особливі ці молитви сьогодні, в часі московсько-української війни.

Ми вітаємо своїх матерів, дякуємо їм за материнську любов і бажаємо здоров’я та добра.

До Дня матері учасники художньої самодіяльності та студентський профком Івано-Франківського медичного фахового коледжу підготували відеопривітання усім матерям.

Шануймо наших матерів!

Пресцентр коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165