Новини

Онлайн-консультація для абітурієнтів

     Для майбутніх вступників на основі базової середньої освіти в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбулася онлайн-конференція та консультація з української мови. У ній взяло участь майже 200 абітурієнтів, які попередньо зареєструвалися.
     Проведення такого консультування було анонсоване під час Дня відкритих дверей у травні. Нагадаємо, що тоді на захід прийшло майже пів тисячі випускників 9-х і 11 класів, його навіть довелося проводити у два етапи, щоб вмістити всіх бажаючих. І це свідчить про авторитет ІФМФК та зацікавленість медичним фахом.
     Оскільки вступники на базі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу) зараховуватимуться на навчання в ІФМФК тільки за мотиваційними листами і тільки на контрактну форму, консультування було більше націлене на вступників після 9-го класу.
     Учасників онлайн-консультування привітав директор ІФМФК, голова приймальної комісії, колишній випускник Івано-Франківського медичного училища Володимир Васильович Стасюк, який наголосив на добрих традиціях найстарішого на Прикарпатті медичного навчального закладу, що відзначатиме у наступному році 85-річчя, та побажав успішного вступу кожному, хто хоче тут здобувати фах.
     Викладач інформатики, адміністратор ЄДБО Іван Зіновійович Земан розповів про технічну сторону реєстрації електронних кабінетів вступників і завантаження в них документів.
     Відповідальний секретар приймальної комісії Альона Миколаївна Валовіна звернула увагу на особливостях вступу в ІФМФК у цьому році, терміни подання документів, проведення співбесіди з української мови.
     Власне, і основна мета онлайн-зустрічі стосувалася консультування з української мови. Як проходитиме співбесіда, які вимоги до вступників – про це розповіла методистка коледжу, викладачка української мови Наталія Андріївна Римар. Вона також навела приклади типових завдань з української мови, порадила, на що звернути особливу увагу.
     30 червня – початок прийому заяв і документів від вступників на основі базової середньої освіти (після 9-го класу), 10 липня – від вступників на базі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу)
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165