Новини

Подарунок з Німеччини – реанімаційний тренажер

     Унікальний і цінний подарунок отримав КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH з Німеччини. Це реанімаційний тренажер, який став третім такого рівня в Україні.
     До Києва і Кропивницького доєднався Івано-Франківськ, який відтепер матиме таке навчальне обладнання. Передав його регіональний представник громадської організації «ПрофШанс» Богдан Габльовський.
     Вже багато років Івано-Франківський медичний фаховий коледж співпрацює з «ПрофШансом» у рамках програми «Атестація фахівців сестринської справи в академічних клініках Німеччини», завдяки якій медичні сестри мають змогу проходити стажування і працювати за фахом у клініках Потсдама, Саксонії, Ганновера, Мекленбурга, Брандербурга.
     Саме госпіталь Ernst von Bergmann з Потсдама передав цінний для нашого освітнього закладу подарунок. Його вартість – 16762 євро.
     Обладнання буде встановлене в тренажерному кабінеті ІФМФК і використовуватиметься для відпрацьовування здобувачами освіти навичок невідкладної допомоги, а також проведення тренінгів для слухачів відділення післядипломної освіти коледжу.
     Директор ІФМФК Володимир Васильович Стасюк висловив вдячність адміністрації клініки у Потсдамі та організації «ПрофШанс» за такий подарунок та за співпрацю.
Пресцентр коледжу.
IMG 7375

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165