Новини

Майстер-класи з використанням тренажера-симулятора

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) для здобувачів освіти систематично проводяться майстер-класи щодо відпрацювання практичних навичок. Особливо цікаві такі заняття з використанням реанімаційного тренажера-симулятора, подарованого коледжу німецькою клінікою з Потсдама.
     Унікальне навчальне обладнання (третє такого рівня в Україні і єдине в області) ІФМФК отримав у червні від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH з Потсдама. Перед початком осіннього семестру німецькі фахівці провели тренінг-курси для викладачів клінічних дисциплін.
     І сьогодні викладачі хірургії, які пройшли таке навчання, використовують тренажер в освітньому процесі на третьому і четвертому курсах.
     Цей реанімаційний тренажер-симулятор дає можливість моделювати різні клінічні випадки, імітувати захворювання, вирішувати різні завдання. Всі маніпуляції та симуляційні сценарії відбуваються під контролем викладача через дистанційне управління.
     Для здобувачів освіти такі майстер-класи цікаві, інформативні і корисні.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165