В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) для здобувачів освіти систематично проводяться майстер-класи щодо відпрацювання практичних навичок. Особливо цікаві такі заняття з використанням реанімаційного тренажера-симулятора, подарованого коледжу німецькою клінікою з Потсдама.
Унікальне навчальне обладнання (третє такого рівня в Україні і єдине в області) ІФМФК отримав у червні від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH з Потсдама. Перед початком осіннього семестру німецькі фахівці провели тренінг-курси для викладачів клінічних дисциплін.
І сьогодні викладачі хірургії, які пройшли таке навчання, використовують тренажер в освітньому процесі на третьому і четвертому курсах.
Цей реанімаційний тренажер-симулятор дає можливість моделювати різні клінічні випадки, імітувати захворювання, вирішувати різні завдання. Всі маніпуляції та симуляційні сценарії відбуваються під контролем викладача через дистанційне управління.
Для здобувачів освіти такі майстер-класи цікаві, інформативні і корисні.
Пресцентр коледжу.