В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) діє шахово-шашковий гурток, який веде викладач освітнього компоненту «Хірургія» Олександр Андрійович Цибаньов. Кожне заняття гуртка, в якому займаються студенти різних курсів, цікаве і корисне.
Як і самі ці давні, популярні ігри – шахи і шашки, які розвивають логічне мислення, винахідливість і кмітливість, тренують пам’ять, дисциплінують і заспокоюють, зрештою, є гарним відпочинком і можливістю поспілкуватися з однодумцями.
23 жовтня на занятті шахово-шашкового гуртка було опрацьовано шахові дебютні системи – італійський та іспанський; закінчення – мат турою, королевою та двома офіцерами. Також опрацьовані пастки в шашках та закінчення з двома, трьома, чотирма дамками.
Переможцем сьогоднішнього заняття з шахів став студент 9 групи І курсу спеціалізації Лікувальна справа Святослав Сачинський.
Пресцентр коледжу.