Новини

Вчимося працювати з дотриманням вимог до гігієни рук - тренінг для медичних сестер

     22 листопада набазі відділення післядипломної освітиКЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбувся навчальний тренінг «Гігієна рук та засоби індивідуального захисту в роботі молодшого медичного спеціаліста».
     Спікерами виступили випускники Івано-Франківського медичного фахового коледжу, а зараз викладачі закладу - Ольга Василівна Курилець (викладачка відділення післядипломної освіти коледжу, помічниця лікаря-епідеміолога відділення інфекційного контролю КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР) та Світлана Михайлівна Климович (викладачка основ медсестринства коледжу, сестра медична-координаторка відділу інфекційного контролю КНП «ЦМКЛ ІФМР»).
     У проведенні заходу взяли участь 26 медичних сестер закладів охорони здоров’я області, які вивчали організацію роботи медичного персоналу для профілактики розвитку у пацієнтів катетер-асоційованих інфекцій дихальної системи, сечовидільної системи, кровообігу, інфекцій ділянки хірургічного втручання; активно обговорили нові вимоги до репроцесингу виробів медичного призначення та поводження з відходами у ЗОЗ; відпрацювали на практиці проведення контролю якості дотримання вимог до гігієни рук медичним персоналом.
     Слухачі провели самооцінку набутих в результаті навчання знань, компетентностей і практичних навичок та за результатами роботи отримали сертифікати.
     Наступний тренінг для молодших спеціалістів з медичною освітою на базі відділення післядипломної освіти Івано-Франківського медичного фахового коледжу відбудеться 6 грудня на тему «Домедична допомога в умовах бойових дій».
     Всі учасники та організатори тренінгу висловлюють щиру подяку експерту департаменту охорони здоров’я ОДА, заступниці медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради Наталії Степанівні Ружило за сприяння та допомогу в організації і проведенні тренінгів для молодших спеціалістів з медичною освітою. 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165