Новини

Заняття в госпісі: догляд за важкохворими і милосердя

     Напередодні Міжнародного дня волонтера, який відзначається 5 грудня, студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відвідали обласний центр паліативної допомоги.
     Здобувачі освіти 4 курсу 1а групи спеціалізації Лікувальна справа Івано-Франківського медичного фахового коледжу разом з викладачем Мар'яною Петрівною Годованець побували в обласному центрі паліативної допомоги (госпісі). Це було не просто практичне заняття. Студенти покращили свої практичні навички по догляду за важкохворими, а також показали своє вміння проявляти милосердя та любов до ближнього.
     Такі заняття в госпісі вже є традиційними в ІФМФК. Вони важливі і для професійного професійного становлення майбутніх фахівців, і для психологічного виховання. Водночас це один з видів волонтерства: безкорислива турбота про тих, хто потребує особливої уваги і доброти.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165