14-15 грудня п.р. заступниця директора з навчально-методичної роботи Ірина ГАФІЙЧУК та заступник директора з навчально-виробничої роботи Василь ВАСИЛЮК КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) підвищували кваліфікацію на курсах підвищення кваліфікації заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти за програмою «Менеджмент інноваційної діяльності в освітньому процесі», які проводились Науково-методичним центром ВФПО в онлайн форматі.
Директор коледжу Володимир СТАСЮК 14 грудня виступив перед слухачами курсів із темою «Проблемні питання організації освітнього процесу в сучасних умовах» (з досвіду роботи).
Під час заходу отримано багато корисної інформації про проблемні питання організації освітнього процесу в сучасних умовах, оцінювання результатів навчання здобувачів освіти засобами тестових технологій, дотримання академічної доброчесності в повсякденній діяльності працівників закладів освіти, формування особистого бренду педагога, застосування Google Workspace for Education в організації освітнього процесу, онлайн освіту та стан її розвитку.
Вдячні організаторам та спікерам за проведений захід!