Новини

Хресна дорога

     Набоженство Хресної дороги завжди БОГОВІ миле, а нам дуже помічне. Цей духовний скарб переносить нас думкою у ту сиву давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті - розп'яття.
  Хресна дорога - це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя.Тож розпалімо свої серця вдячністю і гарячою любов'ю до Ісуса через духовну співучасть в цьому набоженстві до Божого Сина за відкуплення людського роду від гріха і вічної загибелі.
  14 квітня 2016 року студенти та працівники Івано-Франківського базового медичного коледжу під проводом семінаристів Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата розважали про страсті Христові. Йдучи Хресною дорогою ми молились за успішне навчання, зцілення наших родин, долю України. А ще кожний проходить Хресну дорогу Ісуса щоб очистити свою душу від усякої скверни.

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук