Здобувачі освіти І курсу 9 групи ОПП Лікувальна справа разом із керівницею групи Ярославою Гениківною Максимів побували на виставі «Гуцулка Ксеня» в Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.
Цей легкий, колоритний та яскравий мюзикл у сучасному прочитанні місцевого драмтеатру став справжньою сенсацією в театральному житті міста й України. Здобувачів освіти вистава також не залишила байдужими, принісши задоволення та багато позитивних емоцій. Окрема втіха – від проведеного разом з одногрупниками позанавчального часу.
![0 02 05 58697fccb693ffebf90111c1f183cadc728a9584c7e896acceae6152e92a625f f6ad9e54dd1dd8d8](/images/News/2024/02-14-1/0-02-05-58697fccb693ffebf90111c1f183cadc728a9584c7e896acceae6152e92a625f_f6ad9e54dd1dd8d8.jpg)