Новини

Практично-орієнтоване навчання слухачів відділення післядипломної освіти коледжу

     У 2024 році для молодших спеціалістів з медичною освітою на базі відділення післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) проводиться 33 цикли спеціалізації за фахом та профілем роботи. Під час навчання на таких післядипломних циклах акцент робиться на формуванні у слухачів спеціальних (фахових) компетентностей, а тому всі практичні заняття відбуваються тільки в очному форматі.
     Так на базі кабінетів доклінічної практики коледжу 4 березня навчались слухачі циклу спеціалізації за фахом «Екстрена медицина. Фельдшер з медицини невідкладних станів», які під керівництвом голови циклової комісії хірургічних дисциплін Яцківа Володимира Миколайовича відпрацювали практичні навички з тактичної медицини: визначення ознак життя, контроль гемодинаміки, стабілізація дихання на реанімаційному тренажері-симуляторі, який коледж отримав у подарунок від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH (Потсдам, Німеччина). Методистка коледжу Валовіна Альона Миколаївна провела практичний тренінг з акушерства, під час якого курсанти вчились приймати фізіологічні пологи, активно вести ІІІ період пологів, оглядати послід на цілісність та визначати об’єм крововтрати у пологах; відпрацювали тактику фельдшери при випадінні дрібних частин плоду та петель пуповини.
     Завідувачка медичним пунктом коледжу, сестра медична вищої категорії Федоришин Галина Іванівна 5 та 6 березня провела із слухачами циклу спеціалізації за фахом «Функціональна діагностика. Сестра медична з функціональної діагностики» практичне заняття у форматі «робота в малих групах». Слухачі на багатоканальному електрокардіографі UCARD 100 із вбудованою системою передачі ЕКГ навчались знімати електрокардіограму, аналізувати зубці і комплекси ЕКГ та передавати зареєстровані електрокардіограми.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165