Новини

Квест до 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

     Відзначення Шевченківських днів в  КЗФПО "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) розпочалося з квесту ”Тарас Шевченко - селф-мейд мен”.
     Саме у формі квесту 6 березня у групі І-5 (класна керівниця Уляна Миколаївна Вітенко) відбулася година спілкування, присвячена 210-й річниці від дня народження Кобзаря.
     Історія життя Тараса Шевченка - це історія успіху людини, яка зробила себе сама. Він пройшов шлях від невідомого сільського хлопчика-кріпака до майстра зі світовим ім'ям, кілька разів падав, але ніколи не зраджував мрії й меті. 
     Завдання для квесту підібрали не стандартно поетичне, а таке, що вимагало від учасників критичного мислення, вміння аналізувати та співставляти факти, робити логічні висновки. Водночас була можливість дізнатись про Тараса Григоровича цікаві факти, приміром, про те, що він був модником, винахідником та справжнім творцем. 
     Відзначення Шевченківських днів у коледжі продовжиться іншими цікавими заходами.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165